طراحی وب سایت

طراحی وب سایت

wzhosts از سایت‌های ساده تبلیغاتی تا نرم افزارهای کاربردی تحت وب و سایت های تجارت الکترونیک را با تکیه بر اصول و استانداردهای طراحی وب و اصول معماری اطلاعات به زیبایی طراحی و پیاده سازی مینماید. ما در طراحی فلسفه‌ای داریم که بر کیفیت بالا به همراه سهولت استفاده از سایت‌ها تاکید دارد.


نمایش نمونه کارها
بهینه سازی سایت

بهینه سازی سایت

متخصصین wzhosts توجه ویژه‌ای به بحث بهینه سازی سایت برای کسب رتبه بهتر در موتورهای جستجو از جمله گوگل، یاهو و غیره دارند. در تمامی وب سایت‌های طراحی و پیاده سازی شده توسط wzhosts ، کلیه نکات فنی لازم جهت ارتقاء رتبه سایت در موتورهای جستجو به خوبی رعایت می‌شود.


بهینه سازی وب سایت
ثبت سفارش

ثبت سفارش

شما بازدیدکننده گرامی در صورت تمایل برای سفارش طراحی سایت می‌توانید از طریق تکمیل فرم موجود در این بخش درخواست خود را برای ما ارسال فرمایید. همکاران بخش فروش در سریعترین زمان ممکن برای شما پروپوزال ارسال خواهند نمود. همچنین می‌توانید از طریق تلفن یا ایمیل نیز سفارش خود را مطرح نمایید.


ثبت سفارش
پشتیبانی

پشتیبانی

همانطور مشخص است روال انجام پروژه با آپلود نهایی سایت در اینترنت به پایان نمی‌رسد و مجری طرح می‌بایست پشتیبانی فنی سایت را در دستور کار خود داشته باشد. ما مفتخریم که برای تمامی سایت‌هایی که پیاده سازی می‌کنیم به صورت رایگان به مدت مشخص شده در قرارداد پشتیبانی فنی انجام میدهیم.


ارسال درخواست
wzhosts.com
فروش کارت شارژ